free website creator

ÜNALLAR

Uzman Gümrük Müşavirliği Lojistik İth. ve İhr. LTD ŞTİ

İthalat

İhracat

Antrepo Hizmetleri

Liman Hizmetleri

Acentelik Hizmetleri

Transit Ticaret

Hakkımızda

Kurumsal


Değerli ithalatçı ve ihracatçı,


Ünallar Uzman Gümrük Müşavirliği Şirketinin temelleri 1985 yılında atılmış olup, Müşterilerine, dünya standartlarında deneyimli, eğitimli ve müşteri memnuniyetini benimseyen ekibiyle ve en son teknolojik donanımlarla, hızlı ve çağdaş bir gümrük müşavirliği hizmeti vermektedir. 

Hizmet sektöründe en önemli öncelik müşteri memnuniyetidir. Biz bunun bilincinde müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak amacı ile uzman kadromuz, hizmet araçlarımız ve teknik personellerimiz ile acente, gümrük, antrepo ve liman işlemlerinizi en kısa sürede bitirerek günümüzün en değerli kavramı olan zamanı lehinize döndürerek siz müşterilerimize kısa sürede ve sıfır hata ile hizmet vermekten gurur duymaktayız. 

Uzmanlık alanı olarak Mersin, Adana, Antakya, İskenderun ve Sınır Kapıları Gümrük Müdürlüklerinde sizin için kolaylık sağlayan şirketimiz güveninizi sağlamak için günden güne gelişen ilgili ve profesyonel çalışma kadromuzla sizlerin isteklerine uygun olarak hızlı, ekonomik ve en güvenli şekilde hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bu vesileyle gümrük müşavirlik hizmetleriyle ilgili olarak tarafınıza yardımcı olabileceğimiz işlemlerde birlikte çalışmayı ümit eder bilgilerinize rica ederiz.


Saygılarımızla